Pokud chce žena působit atraktivne, měla by mít vždy upravené i nehtíky. To je důvod, proč mnohé z nás na ty své přirozené často lepí umělé. Týká se to i vás? V tom případě si dávejte pozor, abyste nedopadli jako blogerka Amelia.

20-letá beauty blogerka Amelia Perrin už od čtrnácti let navštěvovala salon, a to bez jediné přestávky, ve kterém její šikovné manikérky vždy na ručičkách udělali akrylové nehty. Po tom, jak se ale brunetce strhl jeden z nich, sama si sundala i dalších devět. Pohled na své přirozené nehty jí však vyrazil dech. Rozhodla se tedy, že se s jejich aktuálním stavem podělí i s ostatními dívkami, aby viděli, co je může potkat, když se od umělých drápků stanou závislými.

Screenshot_2

Pokud jste citlivější povahy, předpokládáme, že už jen fotky její rukou vám způsobují bolesti. Ona sama prozradila, že prožívala doslova muka, protože na některých místech měla nehty strženy až do masa. Nejhorší to prý bylo ve sprše, kdy se jí při stékání horké vody do krvavých nehtových lůžek do očí tlačily až slzy. Dívka pak naštěstí začala brát pilulky biotin, které jí nehty zregenerovali. Navíc je měla ještě přelepené náplastí.

Člověk by si pomyslel, že tato nepěkná a bolestivá zkušenost Amelii od dalších akrylových nehtů odradí. No neodradila, blogerka si to hned po jejich znovuzrození namířila opět do salonu, z něhož vyšla s novými nechtiskami. Pro Daily Mail prozradila, že si je vědoma toho, že zůstanou zničeny, ale prý je stále daleko od toho, aby se dostali do pořádku.