ilustrační foto

To je teda ŠOK. Žeby v šoubiznize skončil další pár ?! Europoslankyně přiznala jak to s jejím vztahem vypadá a jak vidí své manželství v budoucnosti. Její zpověď je upřímná a překvapivě pozitivní.

Europoslankyně Monika Flašíková – Beňová (48) a Fedor Flašík (58) jsou sví od roku 2006. Na každé společenské akcí jste je mohli vidět usměvavých, spokojených a v objetí. No je pravděpodobné, že pohádce odzvonilo. Monika přiznala, že jejich manželství není ideální a oficiálně se rozešli před šesti týdny.

,, Tak, jak jsme si původně mysleli to, že já jsem 3-4 dny v zahraničí a pak o víkendech doma, že se to dá ustát, tak to donekonečna jít nemůže. Každý jsme si začali žít svůj život, Fedor se svými koníčky, já se svými. Už jsme si nevěděli sladit společně volný čas. Postupně jsme se tak od sebe vzdálily, a zjistili jsme, že už jsme tak daleko, že se neumíme přiblížit, “přiznala Beňová.

Vypadá to tak, že oba jsou smířeni s koncem svého manželství. V dalších týdnech se pokusí v co největším klidu vyřešit rozvod a všechny potřebné záležitosti. A přesto, že Vánoce už manželé netrávili spolu, společně si zapriali šťastné a veselé a vyměnili si dárky.

monika