Zpěvačka se stala známou díky účinkování v pěvecké soutěži SuperStar v roce 2007. Na základě této zkušenosti se rozhodla studovat na VŠMU a v současnosti se věnuje hlavně hudbě a divadlu.

Exsuperstáristka Dáša Sarkozyová známá pod přezdívkou Mamba vydala své debutové album s názvem Paní a podtitulem # emoce. Na novém albu pracovala více než dva roky a jeho úspěchem

je nadšená. Tmavovláska se rozhodla zveřejnit video na sociální síti k jedné ze svých písní s názvem,, Love on the brain. ”

K videu bylo připojeno i poděkování fanouškům. ,, Dva a půl tisíce za 24 hodin? A z toho 90% lajků? Myslím, že můžu být spokojená! Děkuji, “napsala zpěvačka a těšila se z úspěchu.

No radost jí pravděpodobně pokazil Patrik,, Rytmus “Vrbovský, který komentoval Mambin příspěvek svérázným způsobem. Přidal několik smajlíků, který naznačovaly hurónský smích. Rytmus se pravděpodobně pobavil na účet zpěvačky, když se chlubila čísly, které má on za par sekund. Je známý tím, že jeho videa pravidelně přesahují milionovou hranici. Zpěvačka se nedala a na jeho komentář zareagovala pouze jedním slovem:,, Skromná. “