V dnešní době nás média zaplavují zprávami, kterými se v nás snaží vyprovokovat strach nebo nenávist, proto bude tento krásný příběh jako balzám na vaši duši. Je důkazem toho, jak málo někdy stačí, aby se váš život otočil o 180 °. Přečtěte si příběh lásky, který by obměkčil i kámen…

Psal se rok 2 000 a 7-letý chlapec jménem Tyrel Wolfe se rozhodl pomoci méně šťastným dětičkám z chudších koutů světa. Přes Operation Christmas Child poslal neznámému dítěti balíček, do kterého vložil školní pomůcky a hračky. Nezapomněl přidat ani svou fotografii, aby příjemce zásilky věděl, kdo je jeho “Santou”. Právě tato fotografie malého Tyre v kovbojském oblečení mu o 15 let změnila život.

Balíček putoval a nakonec se dostal do rukou děvčátka z Filipín, které se jmenovalo Joana Marchan. Se svými rodiči bydleli v malé chatce a spali na podlaze. Není divu, že zásilka od plavovlasého chlapce z opačné strany zeměkoule udělala Joanne obrovskou radost. Svému neznámému kamarádovi poslala děkovný dopis, který se však k Tyrelovi nikdy nedostal.

Pokračování na další straně …