Alchymista z Krumlova eBook

Fatimma.cz Alchymista z Krumlova Image

INFORMACE

Alchymista z Krumlova je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Andreas Gössling. Přečtěte si s námi knihu Alchymista z Krumlova na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Alchymista z Krumlova.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,57 MB

ISBN: 8024322285

POPIS
Na jaře roku 1607 přichází Don Julius, nemanželský syn císaře Rudolfa II., proti své vůli jako nový hrabě do Českého Krumlova. Před jeho odjezdem se na Pražském hradě stala smrtelná nehoda, kterou prý zavinil - jenže si na nic nepamatuje! Julius, přesvědčený o tom, že se stal obětí spiknutí, je posedlý touhou zdědit otcovu císařskou korunu. Aby dosáhl návratu do Prahy, pouští se do boje s císařem na jediném poli, kde se s ním může měřit, a tím je alchymie.
STÁHNOUT ČÍST
Alchymie ve městě Český Krumlov
Alchymista z Krumlova - Andreas Gössling | Databáze knih https://databazeknih.cz/knihy/ alchymista -z- krumlova -90904 Syn Rudolfa II. a Kateřiny Stradové don Julius se užírá tím, že je bastard, a o to víc touží po trůnu.
Výprodej - Alchymista z Krumlova | Dumknihy.cz - knihy po ...
Na jaře roku 1607 přichází Don Julius, nemanželský syn císaře Rudolfa II., proti své vůli jako nový hrabě do Českého Krumlova. Před jeho odjezdem se na Pražském hradě stala smrtelná nehoda, kterou prý zavinil - jenže si na nic nepamatuje! Julius, přesvědčený o tom, že se stal obětí spiknutí, je posedlý touhou zdědit otcovu císařskou korunu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY