Naučte sa malovat - vodovky - tempery - akvarel eBook

Fatimma.cz Naučte sa malovat - vodovky - tempery - akvarel Image

INFORMACE

Naučte sa malovat - vodovky - tempery - akvarel je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robin Berryová. Přečtěte si s námi knihu Naučte sa malovat - vodovky - tempery - akvarel na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Naučte sa malovat - vodovky - tempery - akvarel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,24 MB

ISBN: 9788074131899

POPIS
Vodové barvy a tato kniha vás uvedou do světa malování.Kniha Robin Berryové vás vtáhne do světa malování přirozeně a nenásilně. Se zkušenou malířkou se nemusíte bát toho, že ve svých malířských začátcích narazíte na problémy, se kterými si nebudete vědět rady. Od úplných základů, počínaje výběrem papíru, štětců a vhodných barev, přes zajímavou kompozici, počáteční kresbu, volbu působivé barevné palety vás kniha provede až po řadu pokročilých tipů a triků, které dokážou vdechnout malbě život. Naučíte se používat různé předlohy, malovat podle fotografií i skutečnosti a vytvářet si vlastní sbírku vizuálních pomůcek – náčrtků, fotografií, ukázek toho, co vás oslovuje a pomáhá vám utvářet vlastní umělecký styl. Kniha se zabývá základními postupy pro malování vody, oblohy, způsoby, jak vyjádřit různé stavy počasí nebo jak v obraze zachytit pohyb na ukázkách malování zvířat a ptáků. Část publikace se věnuje malování lidské postavy a portrétu. Publikace je plná inspirativních ukázek prací řady umělců a v několika případech zachycuje celý umělecký proces. Začíná výběrem tématu, návrhem kompozice, volbou vhodných barev a v postupných krocích zachycuje a vysvětluje vznik obrazu.Knížka je určena jak začínajícím zájemcům o malování vodovými barvami, tak i těm pokročilým, kteří si potřebují ověřit a upřesnit dosaženénalosti a najít inspiraci pro další pokračování.
STÁHNOUT ČÍST
Naučte se malovat Vodovky - Tempery - Akvarel - Robin ...
ARKHAM > Robin Berryová - Naučte se malovat: Vodovky -... Naučte se malovat: Vodovky - tempery - akvarel. kategorie: Obrazová alba, Novinky. 296 Kč (sleva 10.00%)
Naučte sa malovat - vodovky - tempery - akvarel - Robin ...
Akvarel je malba, při které se používá barva rozpustná ve vodě (vodová barva).Maluje se na různé povrchy, nejčastěji se používá papír, ale i papyrus, plast nebo kůže, látka, dřevo a plátno.Vodová barva ne zcela kryje, a tak podklad obvykle prosvítá.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY