Autonomie eBook

Fatimma.cz Autonomie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Autonomie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Autonomie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Autonomie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,51 MB

ISBN: 9788075778154

POPIS
Pokud lze vše vlastnit, jak potom můžeme být svobodní?Země, rok 2144. Vědkyně Jack, která neuznává patenty a stala se lékovou pirátkou, cestuje světem v ponorce a považuje se za farmaceutického Robina Hooda. Vyrábí levné léky pro chudé lidi, kteří si je jinak nemohou dovolit. Její poslední lékové hacknutí však způsobuje smrtelná předávkování a lidé se stávají závislými na své práci — stále opakují své úkoly, dokud se nestanou nebezpečnými, nebo nezešílí.Na stopě je jí velmi nepravděpodobná dvojice: zádumčivý agent Eliasz a jeho robotický parťák Paladin. Společně se snaží vypátrat informace o zlověstném původu Jackina léku a postupně mezi nimi vzniká mimořádně silná vazba, které ani jeden z nich úplně nerozumí.A základem všeho je jedna klíčová otázka: Je ve společnosti, kde může být vlastněno všechno včetně lidí, možná svoboda?
STÁHNOUT ČÍST
Autonomie - Wikipedie
Expressions avec autonomie. Autonomie de la volonté, principe juridique en vertu duquel l'auteur d'un acte juridique a la faculté de le passer librement et d'en déterminer le contenu et les effets (sous réserve du respect des lois relatives à l'ordre public et aux bonnes mœurs).
Betekenis Autonomie
Autonomie is a volunteer-led organisation dedicated to empowering children and young people with disabilities to develop the skills to live independently and reach their potential.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY