Punisher: Dole je nahoře, černá je bílá eBook

Fatimma.cz Punisher: Dole je nahoře, černá je bílá Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Punisher: Dole je nahoře, černá je bílá! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Punisher: Dole je nahoře, černá je bílá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Punisher: Dole je nahoře, černá je bílá.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

ISBN: 9788073819781

POPIS
Každý z nás má nějaké slabé místo.Takže ho musí mít i Punisher.Gangster Cavella si myslí, že ho našel a že se teď Punisherovi dostane na kobylku. Jenže ho hlavně naštve – a New Yorkem se prožene děsivá vlna násilí a chaosu, díky němuž vylézají z děr i další dravci.Punisher je ten typ člověka, za kterým zůstávají hromady mrtvol a vystřílených nábojnic, i když má naprosto obyčejný pracovní den. Co asi nastane, když někdo schválně hanebně znesvětí hrob jeho rodičů, jen aby ho ještě víc vytočil? Pokud hádáte, že apokalyptické krveprolití, hádáte správně.
STÁHNOUT ČÍST
Punisher Max: Dole je nahoře, černá je bílá | Dumknihy.cz ...
Po knize "Punisher MAX 3: Matička Rus" se komiks "Punisher MAX 4: Dole je nahoře, černá je bílá" zase zaměřuje na mafiánské řádní a na to, že vlastně v New Yorku už žádní pořádní mafiáni nejsou. Frank je prostě všechny vystřílel, jak jsme se dověděli v knize "Punisher MAX 2: Irská kuchyně". Jenže ještě někdo přežil, ať už přímo v New Yorku, anebo někde ...
Punisher MAX 4: Dole je nahoře, černá je bílá - KupKOMIKS
Punisher Max 4 - Dole je nahoře, černá je bílá - Ennis Garth, Každý z nás má nějaké slabé místo. Takže ho musí mít i Punisher. Gangster Cavella si myslí, že ho našel a že se teď Punisherovi dostane na kobylku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY