Makroekonomická analýza na příkladu české ekonomiky eBook

Fatimma.cz Makroekonomická analýza na příkladu české ekonomiky Image

INFORMACE

Makroekonomická analýza na příkladu české ekonomiky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vít Pošta. Přečtěte si s námi knihu Makroekonomická analýza na příkladu české ekonomiky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Makroekonomická analýza na příkladu české ekonomiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,37 MB

ISBN: 9788074007200

POPIS
Jakým způsobem je možné zachytit cyklické výkyvy ekonomiky z pohledu jejího výkonu, inflace, dopadů na trh práce a finančních trhů? Jak se rozhodnutí vlády a České národní banky odráží na vývoji české ekonomiky? Jak moc závisí vývoj české ekonomiky na zahraničních trzích a zahraničních úsporách? Je vládní dluh české ekonomiky udržitelný? Na tyto a mnoho dalších otázek hledá předložená kniha odpověď. Čtenář se seznámí s celou řadou běžně publikovaných makroekonomických ukazatelů, které lze pro analýzu ekonomiky využít, a rovněž s celou řadou dalších ukazatelů, které si může sám snadno zkonstruovat. Vzhledem k tomu, že analýza je vždy prováděna na příkladu české ekonomiky, poskytuje kniha nepřeberné množství informací o jejím dosavadním vývoji, stejně jako o rizicích jejího budoucího vývoje. V neposlední řadě je analýza opřena o současný stupeň poznání ekonomické teorie a značné množství konkrétního výzkumu zaměřeného především na českou ekonomiku. Kniha je tedy určena jak laikům v oblasti ekonomické analýzy, kteří především ocení výklad jednotlivých makroekonomických ukazatelů a jejich aplikaci na česká data, tak ekonomům, kteří hlavní přidanou hodnotu najdou v analytické části a propojení analýzy s ekonomickou teorií a aktuálním výzkumem.
STÁHNOUT ČÍST
Makroekonomická analýza na příkladu české ekonomiky
Kniha Makroekonomická analýza na příkladu české ekonomiky BEK80(Vít Pošta) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.
Makroekonomická analýza na příkladu české ekonomiky
Makroekonomická analýza : teorie a praxe / Hlavní autor: Rojíček, Marek, 1976- Vydáno: (2016) Postavení české ekonomiky ve vztahu k ekonomice Evropské unie v procesu příprav České republiky na vstup do EU : [komparativní analýza] / Hlavní autor: Lebiedzik, Marian Vydáno: (2002)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY