Sebeovládání eBook

Fatimma.cz Sebeovládání Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sebeovládání! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sebeovládání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Sebeovládání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,27 MB

ISBN: 9788026204824

POPIS
Rozumné sebeovládání je klíčem ke svobodě, lepšímu zdraví, dobrým vztahům a úspěchu. Tato kniha je čtivá, srozumitelná a praktická. Vhodná je téměř pro každého, kdo potřebuje zlepšit sebeovládání v některé oblasti života – tedy naučit se zvládat např. stres, silné emoce, jídelní chování, nakupování či různé rizikové návyky. Právě stres, silné emoce a bažení (craving) podstatně znesnadňují sebeovládání. Ke zvládání těchto stavů lze většinou používat stejné nebo podobné postupy. Kniha do jisté míry navazuje na autorovy předchozí práce týkající se léčby návykových nemocí, zvládání stresu, relaxačních technik, smíchu a psychoterapie. Vychází především z jeho mnohaletých praktických zkušeností a nepostrádá humor. Zajímavost a názornost textu zvyšují četné příklady a příběhy, mnohdy z každodenního života. Kniha je doplněna konkrétními a jasnými návody a jednoduchými cvičeními.
STÁHNOUT ČÍST
Sebeovládání » na křídlech Andělů
Sebeovládání (v anglickém originále Control) je čtrnáctá epizoda z první řady seriálu Dr. House. Děj. Přeskočit. Varování: Následující část článku vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla. ...
Sebeovládání - Karel Nešpor | Elektronická kniha na Alza.cz
Sebeovládání je nutné, máme-li dbát biblické rady ve Filipanům 4:8, abychom stále uvažovali o věcech, které jsou pravé, cudné a ctnostné. Žalmista David vyjádřil v modlitbě podobné myšlenky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY