Baráky eBook

Fatimma.cz Baráky Image

INFORMACE

Baráky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Čuňas Stárek. Přečtěte si s námi knihu Baráky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Baráky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,59 MB

ISBN: 9788087377192

POPIS
Fenomén společenského okraje, jenž se v kulturní oblasti projevuje v hudbě, literatuře a výtvarném i jiném umění, má současně také polohu vycházející z širší definice kultury, tedy ve specifickém oblékání, bydlení a životním stylu vůbec. O komunitním způsobu života českého undergroundu a o tom, co s ním souviselo v podmínkách totalitního státu, není obecně známo téměř nic. Tato kniha se tedy pokouší v co nejširší dostupné míře zmapovat historii všedního dne českého undergroundu od šedesátých let až do současnosti a podat svědectví o lidech, kteří pobývali na venkovských usedlostech, tzv. barácích, z nichž se často stala významná centra "druhé kultury".Knihu tvoří rozhovory, texty, které na barácích vznikaly a texty o barácích, faksimile novin a dokumentů Veřejné a Státní bezpečnosti a bezmála čtyři sta fotografií různé kvality.
STÁHNOUT ČÍST
Pětistovku na den dostanou i menší firmy, pěstouni a ...
Katalog nízkoenergetických zděných domů a dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč. Jsme pro Vás pravým partnerem. Jednáme čestně. Pomůžeme Vám od A do Z - pozemek, hypotéka, stavba domu.
Rodinné domy na prodej Strakonice - Jihočeské reality.cz
Dům na prodej / rodinný dům / 225 m 2. Praha 6 - Přední Kopanina. 11 300 000 Kč (za nemovitost) Cena POZOR - NOVĚ - NEPLATÍTE DAŇ Z NABYTÍ NEMOVITOSTI
SOUVISEJÍCÍ KNIHY