Toltécké dohody pro každý den eBook

Fatimma.cz Toltécké dohody pro každý den Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Toltécké dohody pro každý den! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Toltécké dohody pro každý den a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Toltécké dohody pro každý den.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,42 MB

ISBN: 9788076174214

POPIS
Slavné toltécké dohody se k vám tentokrát dostávají v praktičtějším provedení. Autor se opírá o filozofii Miguela Ruize a jeho dohody v této knize rozvíjí, vysvětluje a nabízí čtenáři prostor, jak Ruizovy myšlenky lépe začlenit do života každého z nás. Četbu a cvičení této knihy můžete sdílet s přáteli, rodinou nebo s partnerem a dozvědět se o toltéckých myšlenkách mnohem více než kdy předtím.
STÁHNOUT ČÍST
Toltécké dohody pro každý den - vufind.mzk.cz
Slavné toltécké dohody se k vám tentokrát dostávají v praktičtějším provedení. Autor se opírá o filozofii Miguela Ruize a jeho dohody v této knize roz... Toltécké dohody pro každý den - Xavier Cornette de Saint Cyr | Databáze knih
de Saint Cyr Xavier Cornette: Toltécké dohody pro každý den
O čem je kniha Toltécké dohody pro každý den? Slavné toltécké dohody se k vám tentokrát dostávají v praktičtějším provedení. Autor se opírá o filozofii Miguela Ruize a jeho dohody v této knize rozvíjí, vysvětluje a nabízí čtenáři prostor, jak Ruizovy myšlenky lépe začlenit do života každého z nás.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY