Motocykl eBook

Fatimma.cz Motocykl Image

INFORMACE

Hledáte knihu Motocykl? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Wolfgang Ussleber? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Motocykl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,19 MB

ISBN: 8072322516

POPIS
Kniha popisuje aktuální a stále diskutované otázky provozu a údržby jednostopých motorových vozidel - tedy motocyklů všech kategorií. Autorům, erudovaným odborníkům v daném oboru, se podařilo srozumitelným jazykem nabídnout mnoho zajímavých tipů nejen pro začátečníky na dvou kolech. Popisují některé situace, ke kterým může docházet jak při jízdě motocyklu, tak i při jeho údržbě a opravách a mnohé z rad pomáhají předcházet možným nepříjemným překvapením. Je jen na vás, rozhodnete-li se provozovat stroj od jara do podzimu a na zimu ho odstavit a provést některé údržbářské práce, nebo ho provozovat celoročně. Ke všemu dostanete odpovídající a vypovídající tip.
STÁHNOUT ČÍST
Jawa - použité | Malý motocykl - použité | mobile.de
Motocykl je časopis určený všem příznivcům světa jedné stopy. Kompletně a nezávisle hodnotí produkci světových motocyklových výrobců. Dlouhodobě nejprodávanější a nejčtenější měsíčník s motocyklovou tematikou na tuzemském trhu s tradicí od roku 1991.
Dětský motocykl - Vyhledávání na Heureka.cz
Motocykly Triumph měly vždy speciální znaky - výrazný design, výkon a jedinečný zvuk motoru. K filozofii značky Triumph patří závazek k rozvoji motocyklů s výrazným vzhledem, zvukem a v neposlední řadě výkonem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY