Svět živých a svět mrtvých eBook

Fatimma.cz Svět živých a svět mrtvých Image

INFORMACE

Svět živých a svět mrtvých je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Svět živých a svět mrtvých na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Svět živých a svět mrtvých.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,34 MB

ISBN: 8090251021

POPIS
Všechna významná světová náboženství a filosofické systémy se ve velkém rozsahu zabývají tím, co se stalo před a co po životě na zemi. Názory na to, co se stane, když umřeme, se u různých etnik často velice liší, přesto však u nich můžeme najít celou řadu společných rysů. Příspěvky v tomto sborníku interpretují názor, že smrt neznamená definitivní konec či výraznou hranici mezi živými a mrtvými.
STÁHNOUT ČÍST
Ten velký svět v podání Živých mrtvých
Dobu stěhování národů a unikátní soubor nálezů z pohřebiště z 5. století n. l., které bylo odkryto v Praze na Zličíně, představuje nová výstava v Muzeu hlavního města Prahy. Nazývá se Hroby barbarů / Svět živých a mrtvých doby stěhování národů a návštěvníci si ji mohou prohlédnout od středy do 14. února příštího roku.
Kniha: Svět živých a svět mrtvých | Knihy.ABZ.cz
Svět mrtvých. Co jste vy, byli jsme i my - takový býval nápis nad vchodem do některých hřbitovů a taková je i pravda. Není člověka, kterému by nezemřel někdo blízký. Není člověka, který jednou nezemře i sám. Celými dějinami se táhne předtucha smrti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY