Naruto 11: Zapálený učedník eBook

Fatimma.cz Naruto 11: Zapálený učedník Image

INFORMACE

Hledáte knihu Naruto 11: Zapálený učedník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Masaši Kišimoto? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Naruto 11: Zapálený učedník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,16 MB

ISBN: 9788074491559

POPIS
V mezičase před závěrečným turnajem potkává Naruto podivného chlapíka, ze kterého se vyklube Ropuší mudrc. S přímočarostí sobě vlastní se Naruto rozhodne, že pod ním chce studovat, a aby toho dosáhl, neváhá použít své nejzákeřnější triky. Každý ze studentů se na turnaj připravuje po svém, ale Naruto musí nejdříve překonat vlastního démona. Podaří se mu to, nebo čúninská zkouška skončí před branami arény?
STÁHNOUT ČÍST
Naruto 11 - Zapálený učedník
Uživatelské hodnocení a recenze na Komiks Naruto 11 - Zapálený učedník - Masaši Kišimoto. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
Naruto 11 Zapálený učedník / Nejlevnější knihy
189 Kč Naruto 11 - Zapálený učedník - Masaši Kišimoto podivného chlapíka, ze kterého se vyklube Ropuší mudrc. S přímočarostí sobě vlastní se Naruto rozhodne, že pod ním chce studovat, a aby toho dosáhl, neváhá použít své nejzákeřnější triky. Každý ze studentů se na turnaj připravuje po svém, ale Naruto musí nejdříve překonat vlastního démona.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY