Bioenergetika eBook

Fatimma.cz Bioenergetika Image

INFORMACE

Bioenergetika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alexander Lowen. Přečtěte si s námi knihu Bioenergetika na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Bioenergetika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,42 MB

ISBN: 9788026208648

POPIS
Autor chápe lidskou osobnost na pozadí kauzálního řetězce: energie - pohyb - emoce - myšlení. Vytvořil jednoduchý energetický model fungování lidské osobnosti, který ukazuje na možnosti ovlivňování všech rovin osobnosti pomocí změny energetických procesů probíhajících v těle člověka. Bioenergetika pomáhá vidět člověka v realitě jeho těla a učí, jak přes tělo ovlivnit a změnit kvalitu existence ve světě.
STÁHNOUT ČÍST
BIOENERGETIKA, a.s. , Brno IČO 26964694 - Obchodní ...
Bioenergetika chápe životní energii člověka v její dynamické povaze, její volné proudění vnímáme jako příjemný vnitřní pohyb, který se projevuje pohodou a radostí. Bioenergetika pomáhá vidět člověka v realitě jeho těla a učí, jak pomocí práce s tělem pozitivně ovlivnit a změnit kvalitu lidského života.
Bioenergetika - Wikipedie
Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy BIOENERGETIKA, a.s. Údaje byly staženy 22. října 2019 z datové služby justice.cz dle IČO 26964694 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY