ÁJURVÉDA - Tradiční indická medicína 2 eBook

Fatimma.cz ÁJURVÉDA - Tradiční indická medicína 2 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou ÁJURVÉDA - Tradiční indická medicína 2! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu ÁJURVÉDA - Tradiční indická medicína 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: ÁJURVÉDA - Tradiční indická medicína 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,73 MB

ISBN: 8085349752

POPIS
Příručka tradiční indické medicíny pro moderního člověka - pojednání o diagnostice, životosprávě a výživě, léčení barvami, astrologii atd.OBSAH:1. LÉČENÍ DOTYKEM2. MARMICKÉ BODY3. MASÁŽE4. ŽIVOTNÍ STYL PRO VĚTŠÍ HARMONII5. HATHA-JÓGA6. PRÁNÁJÁMA7. MEDITACE8. VÉDSKÁ ASTROLOGIE9. DRAHOKAMY A LÉČENÍ10. BARVA V PROCESU LÉČENÍ11. ALCHYMIE12. ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ A CÍLE13. PRÁCE A VÝBĚR POVOLÁNÍ14. MANŽELSTVÍ A SEX15. POČETÍ, TĚHOTENSTVÍ A POROD16. SMRT A REINKARNACE17. PROCES UMÍRÁNÍ
STÁHNOUT ČÍST
Ájurvéda - Tradiční indická medicína II - Zora Doval ...
ÁJURVÉDA - Tradiční indická medicína 2 - Zora Dovalová . Příručka tradiční indické medicíny pro moderního člověka - pojednání o diagnostice, životosprávě a výživě, léčení barvami, astrologii atd. OBSAH: 1. LÉČENÍ DOTYKEM 2. MARMICKÉ BODY 3. MASÁŽE 4. ŽIVOTNÍ STYL PRO VĚTŠÍ HARMONII 5.
ÁJURVÉDA - Tradiční indická medicína 2 - Zora Dovalová ...
Ájurvéda - Indická tradiční medicína. " Skutečná moudrost je bezbřehá a bezvěká, je jasná jako letní ráno", říká Zora Doval , "genialita ájurvédické medicíny je v její jednoduchosti a totální logice, v jejím apelování na zdravý lidský rozum.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY