Ročenka MS silničních motocyklů 2003 eBook

Fatimma.cz Ročenka MS silničních motocyklů 2003 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ročenka MS silničních motocyklů 2003! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ročenka MS silničních motocyklů 2003 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Ročenka MS silničních motocyklů 2003.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,89 MB

ISBN: 8025100898

POPIS
Sezona 2003 světového šampionátu silničních motocyklů patřila k těm dramatičtějším a divácky velmi atraktivním. O šampionech se rozhodovalo až v závěrečných závodech a ve třídě 250 ccm dokonce až v posledním podniku ve Valencii. Všech šestnáct zastavení mistrovství světa se těšilo velkému zájmu diváků i médií. Silniční motocykly jsou už delší dobu na úrovni nejatraktivnějších motoristických disciplín jako je formule jedna a automobilové soutěže. Českého fanouška může těšit, že se ve „velkém světě“ neztratili ani naši závodníci, kvarteto jezdců ve třídě 250 ccm nasbíralo dohromady 29 bodů. Navíc závod na Masarykově okruhu je tradičně na špici hodnocení všech podniků a v ochozech přivítal desítky tisíc diváků z Česka, Německa i dalších evropských zemí. Ohlédněte se s námi za uplynulou sezonou MS silničních motocyklů a připomeňte si dramatické chvíle, které jste prožívali u jednotlivých závodů. Vedle zajímavých fotografií a reportáží ze závodů minulého ročníku zde naleznete i kompletní statistiky, informace o okruzích, kalendárium a mnoho dalších zajímavostí. S knihou tak získáte kompletní souhrn uplynulé sezony, který vám bude jistě užitečný i v nadcházejícím ročníku.
STÁHNOUT ČÍST
Ročenka MS silničních motocyklů 2003 - Radek Vičík ...
Inzerát Ročenka JJHS 2017 v okrese Liberec, cena 100Kč, od Jiří Novák na Sbazar.cz. Popis: Ročenka Jizersko Ještědského Horského Spolku 2017. Volně neprodejné. Na dobírku neposílám.
Ročenka Mistrovství světa silničních motocyklů 2003 2003 ...
Silniční - Motocyklový sport 70 let MS silničních motocyklů: 3. díl 1997-2018 Motorkáři.cz Hledá v sekci Sport , kde je v textu článku uvedeno vaše hledané slovo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY