Profesní poradenství eBook

Fatimma.cz Profesní poradenství Image

INFORMACE

Profesní poradenství je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dagmar Svobodová. Přečtěte si s námi knihu Profesní poradenství na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Profesní poradenství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,56 MB

ISBN: 9788024750927

POPIS
Publikace zdůrazňuje, aby klienti upřesňovali cíle osobního a odborného rozvoje, včetně aktivního přístupu k budování jejich profesní kariéry. Obsahuje charakteristiku aktivit, které přispívají k vyjasňování profesních představ a očekávání klientů na trhu práce, a model tvorby profesního portfolia. Na základě vybraných příkladů jsou předkládány návrhy poradenských nástrojů k formování profesní kariéry.
STÁHNOUT ČÍST
Kariérové a profesní poradenství - Provozně ekonomická ...
Cena samotné zkoušky před autorizovanou osobou: 10 000 Kč - uchazeč, který má praxí již získané dovednosti z oblasti kariérového poradenství se může přihlásit rovnou ke zkoušce před autorizovanou osobou a získat Osvědčení o profesní kvalifikaci bez přípravného kurzu.
Profesní poradenství - Dagmar Svobodová | KOSMAS.cz - vaše ...
Profesní kvalifikace na trhu finančního poradenství. Trh finančního poradenství prochází velkou a dlouhou proměnou. Budoucí prostor na trhu patří pouze kvalifikovaným a certifikovaným finančním poradcům! Bonitní klientela si již nyní žádá zkušené a kvalifikované poradce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY