Plavba po Dunaji eBook

Fatimma.cz Plavba po Dunaji Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Plavba po Dunaji! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Plavba po Dunaji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Plavba po Dunaji.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,66 MB

ISBN: 9788026000402

POPIS
Kniha popisuje dobrodružnou přes 1 000 Nm dlouhou plavbu začínající ve slovenském přístavu Patince s cílem v tureckém Istanbulu, kdy se autorům na téměř tři týdny stala domovem 6,5 metrová plachetnice. V knize se poutavým způsobem prolínají a doplňují dva úhly pohledu vypravěče Jaroslava Blahníka se záznamy z lodního deníku Pavla Novotného, které čtenáře vtáhnou na palubu lodě JAFIPAPA, přibližují atmosféru plavby a zároveň umožní nahlédnout do života „domorodců“ na březích Dunaje. Přes Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko, Bulharsko, Rumunsko a Turecko dopluli za 19 dní až do Černého moře, jejich zážitky jsou doplněny bohatou obrazovou dokumentací, praktickými mapkami i tabulkami s podrobnými informacemi. Plavba po Dunaji potěší každého dobrodružně založeného cestovatele a neměla by chybět v lodní knihovně žádného jachtaře, který se chce vydat na podobnou plavbu.
STÁHNOUT ČÍST
Plavby po Dunaji - Okružní plavby
Ze Starého Dunaje po Novém Dunaji pokračuje plavba po krátké zastávce na Dunajském ostrově do Dunajského parku, kde na závěr vyjedete na vrchol věže Donauturm. Další informace k plavbám na kajaku s anglicky hovořícím průvodcem najdete na webových stránkách www.venturevienna.com.
Plavba po Dunaji s plnou penzí a wellness | Slevomat.cz
Plavba lodí po Dunaji z Bratislavy zde → Všechno hezké jednou končí a tak je po prohlídce Budapešti naplánován ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky. Pokud vás tento zájezd zaujal, jistě vás bude zajímat jeho cena a taktéž termín.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY