Martin Dejdar eBook

Fatimma.cz Martin Dejdar Image

INFORMACE

Martin Dejdar je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miroslava Besserová. Přečtěte si s námi knihu Martin Dejdar na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Martin Dejdar.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,69 MB

ISBN: 9788024913810

POPIS
Martin Dejdar je pro diváky vždycky záruka dobré zábavy, pro pořadatele jistota vyprodaného sálu. Myslím, že jemu pánbůh nadělil všechno, co dokonalý kumštýř k dokonale odvedené profesi potřebuje: intelekt, sebekontrolu, dráždivý způsob herectví, jen jaksi zapomněl přidat alespoň špetku „umění“ se nabídnout, aby konečně někdo zjistil, že vedle moderování a všech rolí, které dosud hrál, zvládne i na jevišti stejně skvěle tak velký part, jako měl a znovu bude mít v další sérii televizního seriálu Zdivočelá země… Martin o svých snech mluví stejně „tiše“ jako třeba o životních prohrách, o řadě podrazů, které mu připravili hlavně ti, co jim samozřejmě a beznárokově hodně pomohl, a říkali si – přátelé. Je rád v Ypsilonce, jako malý kluk je blázen do svého hokejového mužstva HC OLYMP, hrozně mu vadí fakt, že se nedá bojovat s těmi, co mají šanci o kdekom psát blbosti, urážky a lži… bezprostředně a nadšeně, přitom s velkým respektem, vypráví o hvězdách světového a sportovního nebe, s nimiž se setkal, o svých opravdových a věrných kamarádech, o Jiřím Lábusovi, jejich společně prožité historky. Martin je pyšný na svou rodinu, která vždycky drží pohromadě, miluje své děti, svou ženu Danielu… má rád slušné lidi, pro které je ochotný cokoliv a kdykoliv udělat.
STÁHNOUT ČÍST
Martin Dejdar - filmografie | OSOBNOSTI.cz
Martin Dejdar. herec, moderátor. narozen 11. března 1965. Rodák z Vysokého Mýta, velkou část dětství prožil v Chrasti u Chrudimi. Se svým otcem, který byl povoláním námořník, se Martin v mládí podíval do řady exotických zemí. Ještě jako předškolák navštívil například Jihoafrickou republiku.
Martin Dejdar - Životopis, Osobnosti
Martin Dejdar se narodil v roce 1965 ve Vysokém Mýtě. Vystudoval pražské DAMU. Po studiich nastoupil do studia Ypsilon (např. hry : Praha stověžatá, Horror band, Amerika nebo Vosková figurína) Hostoval i v jiných divadlech, mj. v Realistickém divadle, kde se představil např. ve hrách Sluha dvou pánů, Othello nebo Anna Karenina.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY