Predmety z korku eBook

Fatimma.cz Predmety z korku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Predmety z korku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Predmety z korku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Predmety z korku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,97 MB

ISBN: 9788081230110

POPIS
Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. Podľa podrobných návodov sa do práce môžu pustiť aj začiatočníci. Nechajte sa inšpirovať priloženými vzormi, ktoré si môžete podľa vlastnej fantázie meniť a dopĺňať.
STÁHNOUT ČÍST
Inspirace - Korkové předměty - iNETPrint.cz
Vyberte si z naší široké nabídky reklamních předmětů vyrobených z korku. Každý produkt v nabídce dokážeme opatřit vaším logem či reklamním sdělením. V případě zájmu vám ke korkovým produktům vytvoříme i komplimentky či jiné doplňky. Korkové produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a materiálu.
Zobrazit všechny kategorie
Předměty z korku DaVINCI 71 Korek je výjimečným přírodním materiálem , ze kterého víme vyhotovit různé praktické a dekorativní předměty . Použitím trošky fantazie si můžeme udělat krásné užitkové předměty . Vytvořme si spolu originální nástěnné hodiny s motýlkem , praktický panel na klíče , či šikovnou ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY