Matematika pro 2. ročník základní školy (1. díl) eBook

Fatimma.cz Matematika pro 2. ročník základní školy (1. díl) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Matematika pro 2. ročník základní školy (1. díl)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Matematika pro 2. ročník základní školy (1. díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Matematika pro 2. ročník základní školy (1. díl).pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,93 MB

ISBN: 9788072355273

POPIS
Nová pracovní učebnice Matematika pro 2. ročník ZŠ je součástí ucelené řady nových učebnic matematiky zpracovaných v souladu s požadavky RVP pro základní vzdělávání. Odpovídá ale především zkušenostem autorky, která je aktivní a úspěšnou učitelkou. Učebnice navazuje na obdobnou dvoudílnou učebnici pro 1. ročník (s volitelným dílem třetím).
STÁHNOUT ČÍST
Matematika pro 2. stupeň ZŠ speciální 1.díl 2.pracovní ...
Učebnice je součástí ucelené řady matematik pro 1. stupeň ZŠ. Navazuje na díl první a uzavírá učivo určené pro 2. ročník. Respektuje doporučení a požadavky RVP, na obsahu i pojetí učebnic se projevuje aktivní učitelská zkušenost autorky.
Matematika pro 1. ročník základní školy - 2. díl ...
Kupte knihu Matematika pro 2. ročník základní školy 1.díl (Miroslava Čížková) s 16 % slevou za 93 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY