Střechy eBook

Fatimma.cz Střechy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Střechy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Střechy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Střechy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,90 MB

ISBN: 8024706814

POPIS
Střecha patří mezi nejexponovanější konstrukční části budovy a svou kvalitou a funkční spolehlivostí do značné míry ovlivňuje způsobilost celého objektu. Tato publikace poskytuje čtenáři základní orientaci v typech plochých a šikmých střech, charakteristických skladbách a materiálových možnostech. Uvedeny jsou rovněž některé detaily. Kniha zachycuje nejnovější možnosti v materiálech a zároveň je na rozdíl od mnoha konkurenčních titulů postavena na posledních změnách v českých normách.
STÁHNOUT ČÍST
Cena rekonstrukce střechy - ceník prací | stavimbydlim.cz
Zateplení střechy je nutné, aby bydlení v podkroví bylo komfortní. Izolace musí být provedená správně, tedy je třeba pamatovat na to, že střechou ztrácíme cca 1/4 energie spotřebované na vytápění.
REX střechy - O naší firmě | O naší firmě | SR střechy s.r.o.
Vítáme Vás. Společnost STATO střechy s.r.o. se specializuje na velko a maloobchodní prodej kovových materiálů.. Hlavní část našeho programu se zabývá výrobou, dovozem a prodejem široké škály plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů
SOUVISEJÍCÍ KNIHY