Dáma s tajemstvím eBook

Fatimma.cz Dáma s tajemstvím Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dáma s tajemstvím? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Mary Jo Putneyová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Dáma s tajemstvím.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

ISBN: 9788024927251

POPIS
Lord Alexander Randall tuší, co se od něj jako od jediného dědice hraběte z Daventry očekává. Měl by si najít vhodnou partii pro život, řádně se oženit a založit rodinu. Jeho ale namísto vybrané nevěsty z dobře postavené rodiny uhranula obyčejná vesnická žena. Julie Bancroftová, která pomáhá místním ženám u porodů, si však navíc s sebou nese temné tajemství. Když se v jejím životě objeví lord Randall, ptá se sama sebe, zda může vůbec ještě nějakému muži v životě důvěřovat. Zdá se ale, že právě vznešený lord Randall může být její jedinou záchranou.
STÁHNOUT ČÍST
Kabelka s tajemstvím - DÁMA magazín
Lord Alexander Randall tuší, co se od něj jako od jediného dědice hraběte z Daventry očekává. Měl by si najít vhodnou partii pro život, řádně se oženit a založit rodinu. Jeho ale namísto vybrané nevěsty z dobře postavené rodiny uhranula obyčejná vesnická žena. Julie Bancroftová, která pomáhá místním ženám u porodů, si však navíc s sebou nese temné tajemství.
Zahrada může být ráj: 30 skvělých zahradních nápadů pro ...
Komplet Dáma s tajemstvím + Lord v nesnázích - Mary Jo Putneyová. Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY