Dobrodruzi 2. eBook

Fatimma.cz Dobrodruzi 2. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dobrodruzi 2.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dobrodruzi 2. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Dobrodruzi 2..pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,56 MB

ISBN: 9788089422265

POPIS
I když má každý z dobrodruhů vlastní záměr, se kterým cestuje do neznámého kraje, drží se pohromadě, dokud nedorazí do cíle. Spojí jejich pouto přátelství nebo se rozejdou vlastními cestami? Najde Yaril lék pro umírajícího otce? Prozradí záhadný Tar své úmysly, se kterými přijel do města nekonečných možností? Najde Rynn vhodné živobytí, které uspokojí její divokou povahu? Nové zážitky, ruka v ruce s problémy čekají na hrdiny povídek odehrávajících se na kontinentě Almir. Faktor náhody, smýšlení a rozhodnutí skutečných lidí, ale zejména touha po dobrodružství, přispěly k vytvoření dalšího dílu dobrodruhů, který je napsán jedinečnou literární technikou. Dobrodruzi jsou povídky na pokračování, které vznikly na základě odehraných příběhů ve hře Dračí Doupě.
STÁHNOUT ČÍST
Dobrodruh — Česká televize
Všechny informace o produktu Komiks SpongeBob 2: Dobrodruzi všech moří, spojte se!, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze SpongeBob 2: Dobrodruzi všech moří, spojte se!.
Dobrodruzi 2. Slavomír a kolektiv Blažek od 55 Kč - Heureka.cz
Dobrodruzi 2. 2017-06-23 18:56:35. Poslední kus skladem! Zboží doručíme cca v pondělí 25.05.2020. Doprava od 39 K ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY