Jako od maminky eBook

Fatimma.cz Jako od maminky Image

INFORMACE

Jako od maminky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kate Jacobsová. Přečtěte si s námi knihu Jako od maminky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jako od maminky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,79 MB

ISBN: 9788073591908

POPIS
Gus Simpsonová je populární: v oblíbeném televizním pořadu o vaření baví diváky. Jejímu pořadu však náhle hrozí zrušení a televizní management dostane nápad přizvat krásku Carmen, ozdobenou korunkou Miss. Gus, která bojuje s "padesátkou na krku", takovou konkurence nijak netěší. A když se v živém vysílání ocitnou i obě její dcery a ještě k tomu exsnoubenec jedné z nich, zdá se, že se dřívě poklidný pořad pomalu, ale jistě mění v blázinec. Nemalou měrou k němu přispívá i Gusina svérázná sousedka Hannah, která si myslí, že je odsouzena k životu v ústraní, ale přesto se náhle řízením osudu ocitne přímo před kamerou. Bývalý finančník z Wall Street, který místo obleku teď nosí kuchařskou zástěru, taky pěkně zamíchá kartami. Emoce jen srší, lítají nadávky (mnohdy španělské) a do toho všeho se chystá svatba. Jen možná trochu jiná, než by se mohlo zdát.
STÁHNOUT ČÍST
Výroba a rozvoz knedlíků :: MM-stravovani
Koláčové království je místem, odkud se linou vůně čerstvě upečených koláčů a dortů, jakoby je připravila maminka nebo babička. Denně si tak můžete vybrat na 15 druhů koláčů, dezertů a sušenek.
Jako od maminky: Segedínský guláš krok za krokem - Vaření.cz
Všechny informace o produktu Kniha Svíčková jako od maminky - Štechová, K., Havlová V., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Svíčková jako od maminky - Štechová, K., Havlová V..
SOUVISEJÍCÍ KNIHY