Fonetika francouzštiny eBook

Fatimma.cz Fonetika francouzštiny Image

INFORMACE

Fonetika francouzštiny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Fonetika francouzštiny na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Fonetika francouzštiny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,75 MB

ISBN: 9788024614717

POPIS
Třetí, doplněné vydání učebnice určené všem, kdo se chtějí zdokonalit ve francouzské výslovnosti. Těžiště práce je proto zejména ve výkladu hláskového systému současné francouzštiny a zvukové stránky souvislé francouzské promluvy. Zájemce o francouzský jazyk v učebnici nalezne i obecné údaje o jazyce, přehled transkripce a výklad vztahu fonetiky a fonologie. Na závěr je připojen slovníček fonetických a lingvistických termínů a seznam odborné literatury. Součástí knihy je CD, které obsahuje zvukové záznamy vybraných cvičení.
STÁHNOUT ČÍST
Fonetika francouzštiny - Vyhledávání na Heureka.cz
Učivo je zaměřeno na výklad hláskového systému současné francouzštiny a zvukovou stránku mluveného projevu. V učebnici naleznete i obecné údaje o jazyce, výklad vztahu mezi fonetikou a fonologií a přehled transkripce. ... Kniha Fonetika francouzštiny.
Fonetika francouzštiny - Marie Dohalská, Olga Schulzová ...
DOHALSKÁ, Marie a Oľga SCHULZOVÁ. Fonetika francouzštiny.1. vyd. V Praze: Univerzita Karlova v Praze, nakladatelství Karolinum, 2003. 234 s.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY