Špalíček hádanek eBook

Fatimma.cz Špalíček hádanek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Špalíček hádanek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Špalíček hádanek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Špalíček hádanek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,17 MB

ISBN: 800001033X

POPIS
Špalíček hádanek obsahuje více než 400 veršovaných hádanek pro děti z pera čtyř současných českých autorů. Hádanky jsou uspořádané do šesti základních tematických okruhů, zahrnujících v sobě tázání na člověka samotného, jeho domov, svět v blízkém i vzdálenějším okolí, ale není v nich zapomenuto ani na lidské konání, přírodní živly, takřečené neuchopitelné pojmy a básnické zmapování toho, na co a jak si lidé hrají a čemu rádi naslouchají.
STÁHNOUT ČÍST
Český špalíček Motlová - Vyhledávání na Heureka.cz
Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček Český špalíček je originální výbor z textů lidové slovesnosti českého národa, který uspořádala redaktorka, etnografka a známá autorka literatury pro děti Milada Motlová. Do svazku zahrnula říkadla pro nejmenší i balady a milostné romance.
Špalíček veršů a pohádek
Špalíček hádanek obsahuje více než 400 veršovaných hádanek pro děti z pera čtyř současných českých autorů. Hádanky jsou uspořádané do šesti základních tematických okruhů, zahrnujících v sobě tázání na člověka samotného, jeho domov, svět v blízkém i vzdálenějším okolí, ale není v nich zapomenuto ani na lidské konání, přírodní živly ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY