Homeopatie od A do Z eBook

Fatimma.cz Homeopatie od A do Z Image

INFORMACE

Homeopatie od A do Z je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ambika Wauters. Přečtěte si s námi knihu Homeopatie od A do Z na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Homeopatie od A do Z.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,21 MB

ISBN: 8073591045

POPIS
Homeopatie je léčebnou metodou, která si v dnešním světě získává stále více pozornosti. Čím větší stres, tlak a shon na nás doléhá, tím víc si uvědomujeme, že tělo a duše nejsou dvě oddělené věci, ale že spolu neodmyslitelně souvisejí. A právě homeopatie nás učí, jak lze bezpečným a neagresivním způsobem, bez použití chemikálií, dosáhnout optimálního zdravotního stavu. Přesvědčíte se, že touto cestou je možné vyléčit široký okruh fyzických i psychických potíží. Dočtete se nejen o historii a vývoji homeopatie, ale obdržíte i kompletní návod s mnoha radami, který vám pomůže vybrat tu nejsprávnější léčbu.
STÁHNOUT ČÍST
Homeopatie od A do Z | Kurzy online zdarma
Homeopatie od A do Z od Ambika [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Domácí příručka homeopatie od A do Z - Alan V. Schmukler ...
Co se v kurzu homeopatie od A do Z naučíte? Díky prvním lekcím zdarma se naučíte základní principy, jak vybírat homeopatické léky na akutní nemoci. Dostanete návody a doporučení, jak postupovat v konkrétních případech, jak vyhodnotit stav nemocného a také doporučení, které léky si pořídit do začátku a kde je získat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY