Hledání ztraceného smyslu práce eBook

Fatimma.cz Hledání ztraceného smyslu práce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hledání ztraceného smyslu práce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hledání ztraceného smyslu práce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Hledání ztraceného smyslu práce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,96 MB

ISBN: 9788027068081

POPIS
Soubor textů o podstatě smysluplné práceMáloco je v dnešní společnosti tolik rozbité jako to, jak pracujeme. Prací trávíme většinu našich bdělých životů a 9 z 10 zaměstnanců nenaplňuje. Více než polovina lidí v závislosti na oboru připouští, že jejich zaměstnání je dokonce zcela zbytečné. Přitom platí, že čím méně smyslu, tím více prázdnoty a úzkosti. Čím více úzkosti, tím více se obracíme k vnějšímu světu. Snažíme se to někam dotáhnout, soutěžíme s druhými, hromadíme věci, padáme do závislostí. Jinými slovy: Pokud opravíme to, jak pracujeme, konzumní společnost devastující naši planetu a lidské duše, se sesype jako domeček z karet. Pomůže vám pochopit proč dnes na život většinu času vyděláváme místo abychom ho prostě žili.Málokdo v naší nedávné historii dokázal vliv toho, jak pracujeme na naše životy popsat tak mistrně jako právě Karl Marx. Bohužel jeho myšlenky byly zdiskreditovány sovětskými bolševiky a nám v postkomunistických zemích jsou proto nepřístupné. O to důležitější je tato útlá knížka, kterou vydala skupina mladých lidí, nezatížených naší komunistickou minulostí u příležitosti konference Hledání ztraceného smyslu práce.V knize se dozvíte:Jaká je Marxova filosofie DOOPRAVDY a proč by byl Karel Marx odpůrcem bolševické totality.Kdo je to vůbec člověk a jakou roli v jeho životě pro něj hraje práce.Proč si člověk připadá v zaměstnání nesvobodný a jak se může osvobodit.Co je to komunismus ve smyslu dovršeného humanismu.Proč je Marx filosofem humanismu, svobody a smysluplné práce - ne filosofem totality a ujařmení.
STÁHNOUT ČÍST
Hledání ztraceného smyslu revoluce - Michal Kopeček ...
Už od svého prvního vydání v letech 1913-1925 vzbuzovalo Hledání ztraceného času otázky po míře autobiografičnosti, kterou toto impozantní sedmisvazkové dílo vykazuje. Marcel Proust byl, jak známo, k jakýmkoli životopisným pokusům poměrně skeptický. Nevěřil, že by bylo možné sepsat skutečně hodnotné dílo o sobě samém.
Povaha překážek v práci na straně zaměstnavatele | epravo.cz
Jak najít ztracený mobil, popřípadě jak lokalizovat ukradený telefon se dozvíte v našem článku. Sledovat vlastní telefon se opravu vyplácí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY