Conan - Srdce Pteionu eBook

Fatimma.cz Conan - Srdce Pteionu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Conan - Srdce Pteionu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Conan - Srdce Pteionu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Conan - Srdce Pteionu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,11 MB

ISBN: 808724608X

POPIS
Conan náhodou získává mapu vedoucí k pokladu a to si jako správný pirát nemůže nechat ujít. Její původní majitel Zabiják Berdoris si to však nechce nechat líbit, a pronásleduje Conanovu loď Bílého tygra.Cesta k pokladu královny Yukotl se klikatá a nebezpečná. Ani modrookému barbarovi se vše nedaří tak, jak by si představoval. Ochutná život ve vězení a není to poprvé, setká se s létajícími lidmi, kteří se pokusí potopit jeho loď.Královna, na jejíž poklad má spadeno, není obyčejná žena a pokladem, po němž pasou, je mimo jiné magické žezlo zvané Srdce Pteionu. Předmět, který dokáže vrátit člověka ze záhrobí a modrooký Cimmeřan stále nemůže zapomenout na svoji lásku, pirátku Belit. V cestě za pokladem mu stojí nejen nepřátelé, ale i jeho společníci, kteří by také rádi využili magický artefakt.Autor obálky: Jan Patrik Krásný
STÁHNOUT ČÍST
Ríša, Vlado: CONAN - SRDCE PTEIONU | SCIFÍK: scifi antikvariát
Conan - Srdce Pteionu Vlado Ríša. ... Conan náhodou získává mapu vedoucí k pokladu a to si jako správný pirát nemůže nechat ujít. Její původní majitel Zabiják Berdoris si to však nechce nechat líbit, a pronásleduje Conanovu loď Bílého tygra. Cesta k pokladu královny Yukotl se klikatá a nebezpečná.
Kniha: Conan Srdce Pteionu - Vlado Ríša | Knihy.ABZ.cz
kniha » Conan a Srdce Pteionu má v knihovně 12 hodnotilo: 8. 56 % 100. Koupit knihu: FantasyObchod.cz FantasyShop.cz Minotaur. Vlado Ríša Conan a Srdce Pteionu. série: Conan díl v sérii: kniha patří do světa: Hyborian. Kategorie: fantasy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY