V šedých tónech eBook

Fatimma.cz V šedých tónech Image

INFORMACE

V šedých tónech je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ruta Sepetys. Přečtěte si s námi knihu V šedých tónech na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: V šedých tónech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,55 MB

ISBN: 0

POPIS
Moderní klasika od Ruty Sepetysové nově v brožované vazbě!Píše se rok 1941. Lině je patnáct let a těší se, že po prázdninách půjde na uměleckou školu. Jednoho večera ale k nim domů vrazí sovětská tajná policie a společně s její matkou a malým bráškou ji odvlečou pryč. Čeká je deportace do pracovních táborů na Sibiři. Lina se musí naučit bojovat o život, přijímat obtížná rozhodnutí, spolknout ponižování a bití, a hlavně se nenechat zlomit, udržet si vlastní lidství. A to se jí daří díky rodině a také lásce k výtvarnému umění.
STÁHNOUT ČÍST
V šedých tónech - Humbook
V šedých tónech Ruta Sepetysová #filmováadaptace #humbookfest #rutasepetys #standalone #všedýchtónech. Přemýšleli jste někdy o tom, jakou cenu má lidský život? To ráno měl ten bráškův cenu kapesních hodinek. Píše se rok 1941. Lině je patnáct let a těší se, že po prázdninách půjde na uměleckou školu.
V šedých tónech / Nejlevnější knihy
V šedých tónech je kniha, která není asi jen tak pro každého. Obyvatelé Pobaltí totiž v minulosti neměli docela až tak lehký život, jak by se od malých zemích mohlo očekávat. Lina, jak se hlavní hrdinka jmenuje, vypráví svůj příběh, který asi překvapí nejednoho čtenáře.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY