Léčitel eBook

Fatimma.cz Léčitel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčitel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčitel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Léčitel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,92 MB

ISBN: 9788087497548

POPIS
RECENZE na BLOG.MARTINUS.CZ: První léčitel, kterému budete věřitKniha Léčitel získala Clue Award za Nejlepší finský krimi román v roce 2011 a stala se okamžitě nejvíce diskutovanou knihou "crime-fiction" po celém světě. Práva na tento titul se ihned prodala do 20 zemí světa.Děj románu se odehrává v Helsinkách blízké budoucnosti, kdy fatální změna klimatu přinesla do zdejších ulic kromě přívalů vody také chaos, utečence, narůstající zločinnost a epidemie různých chorob. Dva dny před Vánoci zmizí beze stopy novinářka Johanna Lehtinenová. Policie, jíž se zoufale nedostává lidí a prostředků, se takovou "banalitou" odmítá zabývat. Proto se novinářčin manžel, básník Tapani Lehtinen, pustí do hledání sám, na vlastní pěst. Poměrně záhy odhalí, že manželčino zmizení souvisí s tím, že Johanna shromažďovala materiál o sériovém vrahovi, který systematicky vyvražďuje průmyslové magnáty včetně jejich rodin, úspěšně několik let uniká policii a nechá si říkat Léčitel. Tapani však při zběsilé dvoudenní honbě za vražedným monstrem zároveň narazí v manželčině minulosti na několik velmi překvapivých a s Léčitelem úzce souvisejících okolností, o nichž za deset let trvání manželství neměl nejmenšího tušení.
STÁHNOUT ČÍST
10 VIP léčitelů: Komu svěřují své zdraví a životy české ...
Lidový léčitel 3 názory „velmi pomohla mému tehdy 6letému synovi, který byl stále nemocný, několikrát v nemocnici se zápalem plic, lary ngitidy, reflux, léčený na alergologii pro astma, alergie.
Úvodní stránka | Jan Vaš | Léčitel
Poměrně záhy odhalí, že manželčino zmizení souvisí s tím, že Johanna shromažďovala materiál o sériovém vrahovi, který systematicky vyvražďuje průmyslové magnáty včetně jejich rodin, úspěšně několik let uniká policii a nechá si říkat Léčitel.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY