Léčení světlem eBook

Fatimma.cz Léčení světlem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčení světlem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčení světlem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Léčení světlem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,80 MB

ISBN: 9788073369149

POPIS
Barbara Brennan je jednou z nejvlivnějších a nejznámějších léčitelek a duchovních vůdčích osobností 21. století. Je zakladatelkou Školy léčení Barbary Brennan a autorkou celosvětových bestsellerů Ruce Světla a Zjevení Světla. V této své nejnovější knize vás seznámí se svou pokračující prací a přináší vám zcela nové informace o práci s tvůrčím procesem a čtvrtou astrální úrovní. Svět čtvrté úrovně neboli astrální svět přemosťuje tvůrčí puls z hmotného světa do vyšších úrovní reality a zhmotnění. Barbara Brennan v této své knize současně popisuje svou životní cestu a osobní zkušenosti. V knize Léčení Světlem poznáte: Podstatu tvůrčího procesu z hlediska lidského energetického vědomí Jak si každý z nás vytváří bloky ve svém energetickém poli; jak tyto bloky vypadají, vzájemné se ovlivňují a nakonec nám způsobují v našem životě problémy; a jak můžeme tyto bloky pročistit a uvolnit tak svůj tvůrčí potenciál Jak si rozvinout vyšší smyslové vnímání a jak se je naučit používat i to, jakou roli toto vyšší smyslové vnímání hraje při rozpouštění bloků v našem energetickém poliPodstatu reality čtvrté úrovně (astrálního světa) i to, jakým způsobem se tato realita podílí na našem tvůrčím procesu Souvislost mezi realitou čtvrté úrovně a léčením našich vztahů, včetně uzdravování energetických a rodových pout, která se skrývají za těmito vztahy... ... a mnohem více. Kniha Léčení Světlem vám pomůže vytvořit si takový život, o jakém jste vždy snili.
STÁHNOUT ČÍST
Léčení světlem - Barbara Ann Brennan | Databáze knih
Léčení světlem Pokročilé léčebné postupy pro vytvoření si života, po jakém toužíte . Barbara Ann Brennan; Barbara Ann Brennan . 4,9 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Fontána, 2018. Na sklade ...
Meditace se zlatym svetlem - YouTube
Andělé paprsků - léčení světlem Andělé paprsků V některých textech, jež jsou součástí andělského učení, představuje sedm archandělů současně sedm paprsků duchovního osvícení a sedm barev duhy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY