Kydd eBook

Fatimma.cz Kydd Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kydd! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kydd a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Kydd.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,11 MB

ISBN: 9788072439355

POPIS
Právě se rozhořely napoleonské války a mladého parukáře z Guldfordu unesli násilní verbíři z rodného města, aby se stal členem posádky válečné lodi Duke William. Musí se rychle seznámit s drsnou realitou námořnického života a vyrovnat s ještě drsnějšími zkušenostmi z boje na moři. Přesto i v tomto násilnickém prostředí najde přítele… První kniha z autorovy celosvětově úspěšné historické série.
STÁHNOUT ČÍST
KyDD - Kynologische Gesellschaft für Deutsche Doggen
Die Mitglieder der KyDD sind eine große Gemeinschaft, die geprägt ist vom verantwortungsvollen Umgang mit unseren Tieren und der Rasse, die sich strenge, verschärfte Maßstäbe und Anforderungen an die Zucht unserer ganz besonderen Hunderasse auferlegt haben.
Horizons- Shape the Future
With Kydd, Julian Stockwin introduced us to a young wig-maker from Guildford who was kidnapped and pressed into duty with the tempestuous crew of the Duke William battle ship. Now, Thomas Paine Kydd is back -- with a vengeance -- in the latest installment of Stockwin's thrilling naval adventure series. Artemis is the eighteenth-century crack frigate that Kydd and sea-mate Nicholas Renzi are ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY