Ranní zamyšlení s Prokopem Siostrzonkem eBook

Fatimma.cz Ranní zamyšlení s Prokopem Siostrzonkem Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ranní zamyšlení s Prokopem Siostrzonkem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Ranní zamyšlení s Prokopem Siostrzonkem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,60 MB

ISBN: ",

POPIS
Jsme-li k sobě upřímní, přiznáme si, že se často probouzíme v podivném vnitřním rozpoložení či v zajetí negativních myšlenek. Z vlastní zkušenosti také víme, že naše ranní postoje – závist, zlost, úzkosti, sebelítost, ale i radosti, trpělivost, spokojenost a láska – ovlivňují následně naše jednání, vztah k druhým lidem a Bohu. Velmi proto záleží na tom, co uděláme ráno jako první. Staří mniši doporučovali po probuzení nejprve otevřít ústa ke chvále Boží. Věděli dobře proč: vždyť "první zaměstnání, kterým se duch ráno zabývá, zůstává". Prokop Siostrzonek píše v Ranních zamyšleních vesele i vážně právě o tom, jak můžeme dobře naplnit všední i sváteční čas, jeden den i celý rok. Jsou určena každému, kdo si přeje do dne vstoupit „tou správnou nohou“, kdo kolem sebe chce šířit pokoj, a ne protivnou náladu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha - Ranní zamyšlení s Prokopem Siostrzonkem - Prokop ...
spolu s novými kandidáty obnovili mnišský život, nejprve v samotném ... Řehole Benediktova s Prokopem Siostrzonkem. Kostelní Vydří: Karmelitánské nakladatelství, 2005. Ranní zamyšlení s Prokopem Siostrzonkem. Kostelní Vydří: Karmelitánské nakladatelství, 2008. P. S. a O. Koupil. Besedy o obnově břevnovského kláštera.
VIAF ID: 247312386 (Personal)
Aktívne sa v tejto dobe podieľal na príprave reštitúcie břevnovského kláštora, spolu s Janom Anastázom Opaskom. Knihy. Doteky Vánoc (2004) Vánoční slovník (2004) Řehole Benediktova s Prokopem Siostrzonkem (2005) Besedy o obnově břevnovského kláštera (2007) Ranní zamyšlení s Prokopem Siostrzonkem (2008)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY