Německo-český, česko-německý školní slovník eBook

Fatimma.cz Německo-český, česko-německý školní slovník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Německo-český, česko-německý školní slovník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Německo-český, česko-německý školní slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Německo-český, česko-německý školní slovník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,94 MB

ISBN: 8007014802

POPIS
Moderní dvoujazyčný školní slovník je určen především pro žáky a studenty, poslouží rovněž i jiným uživatelům německého jazyka a je sestaven k využití v celé německé jazykové oblasti.U každého slova jsou uvedeny nejdůležitější gramatické tvary, u německých slov, převzatých z cizích jazyků, rovněž přepis výslovnosti. V případě rozdílů mezi starým a novým pravopisem uvádí slovník pomocí jednoduchých značek obě možnosti.Slovník obsahuje:přibližně 45 000 hesel a slovních spojenízákladní slovní zásobu i aktuální výrazy z každodenního života a z různých oborůseznam geografických jmen
STÁHNOUT ČÍST
Německo-český a česko-německý slovník | Srovnanicen.cz
Online slovník zdarma s 47000 německými slovy a frázemi od Seznam.cz. Překladač z německého jazyka do češtiny a naopak. Výslovnost, synonyma, často používané fráze, použití ve větách, tvary slov. Německo český, Česko německý slovník | Němčina - Seznam Slovník.
Německo-český, česko-německý studijní slovník - Marie ...
NEMECKO ČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO NEMECKÝ SLOVNÍK NEMECKO ČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO NEMECKÝ SLOVNÍK - Nejlepší multimediální slovník v česku od firmy LangSoft s.r.o. Vyznačuje se širokou slovní zásobou a dlouhodobý vývoj. Objednejte si tento vynikající slovník.Stránka obsahuje pouze pokyny na stránky slovníků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY