K filosofii výkonu eBook

Fatimma.cz K filosofii výkonu Image

INFORMACE

Hledáte knihu K filosofii výkonu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Anna Hogenová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: K filosofii výkonu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,64 MB

ISBN: 808686135X

POPIS
Fenomen výkonu v moderní "výkonové společnosti" oceňuje často pouze to, co je měřitelné, kvantifikovatelné, empiricky vykazatelné, ale co také vede k banalizaci tvořivosti, k absenci smyslu, k deficitu odpovědnosti, k placatému myšlení.Autorčino filosofické východisko, její intence, je reprezentována linií Hérakleitos, Komenský, Husserl, Heidegger a Patočka. Předložena je ontologická diference mezi bytím a jsoucím, skutečností a zdáním, v jejichž mezeře, "svět-lině" lze zahlédnout pravdu.
STÁHNOUT ČÍST
K filosofii výkonu - Anna Hogenová, brožovaná vazba, český ...
Jsme stvořeni k pohybu a jsme stvořeni pohybem. Pohyb nás odlišuje od neživé přírody. Pohyb = život. Co se nehýbe, je mrtvé. Conditio sine qua non. Milujeme pohyb, milujeme cvičení. Běh, posilování, dovádění s dětmi, honění se za míčem, lezení po skalách, jógu. Možnosti pohybu jsou rozmanité.
PDF Vybrané otázky filosofie V ýcho Vy
Žádanku k vyšetření spolu s podrobnými instrukcemi, které se týkají režimových opatření před a po výkonu, obdržíte v zubní ambulanci. Před výkonem také budete s anesteziologem podepisovat informovaný souhlas, v němž se dočtete o přínosech, alternativách a rizicích výkonu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY