Chronický únavový syndrom z pohledu imunologa, internisty, psychologa a psychiatra eBook

Fatimma.cz Chronický únavový syndrom z pohledu imunologa, internisty, psychologa a psychiatra Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chronický únavový syndrom z pohledu imunologa, internisty, psychologa a psychiatra! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chronický únavový syndrom z pohledu imunologa, internisty, psychologa a psychiatra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Chronický únavový syndrom z pohledu imunologa, internisty, psychologa a psychiatra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,51 MB

ISBN: 8072544160

POPIS
Termínem chronický únavový syndrom bývá nazýván stav charakterizovaný únavou a ztrátou výdrže, snížením dřívější aktivity. Mezi vedlejší kritéria patří subfebrilie, zimnice, bolesti v krku, bolesti uzlin, únava svalů, svalový neklid, bolesti hlavy, podrážděnost, poruchy koncentrace a paměti, pouchy spánku. Kniha seznamuje lékaře se soudobými poznatky o tomto chorobném stavu a s názory specialistů. Publikace je zaměřena zejména na možnosti diagnostiky a léčebného ovlivnění dostupnými prostředky moderního zdravotnictví. Autoři se neomezují jen na zavedené postupy, ale také na typy léčby, které nejsou v klinické praxi dosud zcela běžné.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy od Luboš Janů | Kupte na Martinus.cz
Kniha: Chronický únavový syndrom z pohledu imunologa, internisty, psychologa a psychiatra (Luboš Janů a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Všeobecné lekárstvo | Kníhkupectvo Žilina - najlacnejšie ...
Termínem chronický únavový syndrom bývá nazýván stav charakterizovaný únavou a ztrátou výdrže, snížením dřívější aktivity. ... ale také na typy léčby, které nejsou v klinické praxi dosud zcela běžné. (z pohledu imunologa, internisty, psychologa a psychiatra) Další popis zobrazit. Zdraví a životní styl - Zdraví ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY