Maroko eBook

Fatimma.cz Maroko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Maroko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Maroko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Maroko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,93 MB

ISBN: 8072378759

POPIS
Prohlédněte si starověká a exotická města, okuste drsnou krásu pouště a osvěžte se na plážích. Tento průvodce vás zasvětí do vřelosti a barvitosti Maroka.* dobře se najezte a prozíravě nakupujte – zvláštní kapitoly o jídle a uměleckých řemeslech vám poradí, jak na to* kapitola o trekkingu vás zavede do marockých hor* pohovořte si s místními obyvateli – nabízíme vám slovníčky s francouzskými, arabskými a berberskými výrazy* 70 podrobných map včetně barevné mapy země
STÁHNOUT ČÍST
Maroko - Haine si Accesorii Ieftine pentru Femei
Úvodní stránka zájezdu Maroko; Oficiální název. Marocké království (arabsky: المغرب al-Maghrib, doslova „Západ") Hlavní město. Rabat. Rozloha. 446 550 km 2 (přibližně stejná rozloha jako Švédsko)
Maroko | Ministerstvo zahraničních věcí České republiky
Maroko wiza. Jadąc do Maroka nie musimy się martwić o wizę. Wizę do Maroka Polacy dostają na lotnisku, co istotne wiza jest bezpłatna. Przylatując na lotnisko czy wpływając do portu, jeśli przybywamy promem, dostajemy do wypełnienia prosty druczek, którego uzupełnienie zajmie nam około minuty.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY