Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze (svazek čtvrtý) eBook

Fatimma.cz Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze (svazek čtvrtý) Image

INFORMACE

Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze (svazek čtvrtý) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze (svazek čtvrtý) na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze (svazek čtvrtý).pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,44 MB

ISBN: 9788086921150

POPIS
Anonymní Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze znamenal ve vývoji čínského románu podobně razantní přelom jako Cervantesův Don Quijote v románu západním. Nepřiznaný autor, zřejmě příslušník literátské elity 16. století, propojil tradiční velký vypravěčský román s mingským erotismem do strhující krutě sarkastické mozaiky života a mravů své doby. Dostáváte do ruky první necenzurovaný český překlad od překladatele románů Literáti a mandaríni a Sen v červeném domě.Ve čtvrtém svazku zastihneme hlavního hrdinu na vrcholu. Kolem narození pokračovatele rodu se roztáčí smršť absurdních ceremoniálů a bizarních intrik, a do nich vnášejí chaos hrdinovy nepředvídatelné erotické úlety. Spoušť je nakažlivá.
STÁHNOUT ČÍST
Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze - Oldřich Král ...
Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze - svazek čtvrtý. Kdo napsal knihu Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze - svazek čtvrtý? Autorem je Autor neznámý. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Co Maxima vydala
Kniha: Jin Ping Mei aneb Slivoň ve zlaté váze (svazek čtvrtý) (Maxima). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY