Výtvarná dílna eBook

Fatimma.cz Výtvarná dílna Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Výtvarná dílna! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Výtvarná dílna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Výtvarná dílna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,11 MB

ISBN: 8072547054

POPIS
Novodobá výtvarná dílna je alternativou k běžným formám edukace na našich školách. Organizační forma dílny umožňuje účastníkům práci v delších časových celcích a přináší jim jedinečnou zkušenost sdílení tvůrčí pracovní atmosféry. Autorka přibližuje východiska práce v dílně, rozebírá její fáze, nastiňuje možné přístupy k vedení dílny, uvádí příklady realizace výtvarných dílen u nás i v zahraničí. Součástí knihy je bohatý obrazový doprovod a rozhovory s našimi předními výtvarníky a teoretiky výtvarné pedagogiky, kteří mají s vedením dílen zkušenosti.Text knížky je koncipován pro širší čtenářskou obec. Je adresován studentům uměleckých a pedagogických škol, výtvarníkům připravujícím dílny příležitostně, výtvarným pedagogům, všem vychovatelům, kteří se věnují pedagogice volného času, a také arteterapeutům.
STÁHNOUT ČÍST
Výtvarná dílna | Městská knihovna Úpice
Eva Kmentová: domácí výtvarná dílna Umělkyně Eva Kmentová se ve své tvorbě zabývala tělesností. Tělo ale většinou nekreslila nebo nemodelovala tak, jak ho viděla, daleko spíš jej obkreslovala, nebo vytvářela různé otisky a odlitky jeho částí. Jednou třeba otiskla i dlaně a nohy svého syna.
Dílna Drak | Výtvarná a keramická dílna v Brně
Rodinný penzion Keramika se nachází v malebné krajině jižních Čech. Nabízíme ubytování v jedenácti pokojích s celkovou kapacitou 34 lůžek s možností přistýlek v podkroví půvabného jihočeského statku ve vesničce Děbolín nedaleko města Jindřichův Hradec.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY