Slohovník aneb Paříž má šarm eBook

Fatimma.cz Slohovník aneb Paříž má šarm Image

INFORMACE

Slohovník aneb Paříž má šarm je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Chupíková. Přečtěte si s námi knihu Slohovník aneb Paříž má šarm na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Slohovník aneb Paříž má šarm.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,31 MB

ISBN: 9788000050478

POPIS
Poznejte ty nejslavnější tvary a tváře Paříže!Vydejte se s námi do Paříže, prozkoumejte její nejznámější památky a zjistěte, v čem spočívá její neopakovatelné kouzlo! Poznejte zblízka Eiffelovu věž, skleněnou pyramidu v Louvru, Vítězný oblouk, baziliku Sacré-Coeur, chrám Notre-Dame, Pompiduovo centrum, Montmartre a staňte se na chvíli staviteli a architekty!Hravý interaktivní průvodce Evy Chupíkové je plný tvořivých úkolů, takže můžete kreslit, stříhat, lepit… a dokonce si složit 3D model přímo v knize! Anebo si odstřihnout plakát Eiffelovy věže!
STÁHNOUT ČÍST
Slohovník aneb Paříž má šarm - Eva Chupíková | Internetové ...
Vydejte se s námi do Paříže, prozkoumejte její nejznámější památky a zjistěte, v čem spočívá její neopakovatelné kouzlo! Poznejte zblízka Eiffelovu věž, skleněnou pyramidu v Louvru, Vítězný oblouk, baziliku Sacré-Coeur, chrám Notre-Dame, Pompiduovo centrum, Montmartre a staňte se na chvíli staviteli a architekty!
Slohovník aneb Paříž má šarm - Knihkupectví Luxor
Slohovník aneb Paříž má šarm. Eva Chupíková. Vydejte se s námi do Paříže, prozkoumejte její nejznámější památky a zjistěte, v čem spočívá její neopakovatelné kouzlo!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY