Přesnost a tolerování rozměrů ve strojírenství eBook

Fatimma.cz Přesnost a tolerování rozměrů ve strojírenství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přesnost a tolerování rozměrů ve strojírenství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přesnost a tolerování rozměrů ve strojírenství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Přesnost a tolerování rozměrů ve strojírenství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,87 MB

ISBN: 9788087963302

POPIS
Víte, jak předepisovat přesnost rozměrů na výkresech? Jak stanovit mezní odchylky rozměrů, aby výrobek správně fungoval? Odpovědi najdete v publikaci o přesnosti a tolerování rozměrů ve strojírenství.Nová publikace pro konstruktéry, technology a ostatní odborníky v provozech. Na názorných příkladech ukazuje, jak předepisovat přesnost rozměrů prvků součástí i celých součástí podle požadavků norem ČSN, DIN a ISO. Publikace se zabývá také určením mezních odchylek délkových a úhlových rozměrů.Praktická brožura „Přesnost a tolerování rozměrů ve strojírenství“ Vám přináší:-způsoby předepisování přesnosti délkových rozměrů,-tabulky hodnot odchylek,-kótování podle mezinárodních a českých norem,-tabulky tolerancí rozměrů,-tabulky mezních odchylek pro hřídele a díry.Obsah:Pojmy na výkresech v cizích jazycíchKótování a předepisování přesnosti rozměrů na výkresechZákladní pravidla pro kótováníPravidla funkčního kótování a uspořádání kótPředepisování přesnosti délkových a úhlových rozměrůUloženíUzavřené obvody kótLineární rozměrové obvody na jedné součástiLineární rozměrové obvody ve skupině součástíNelineární rozměrové obvodyZpůsoby dosažení požadované přesnosti uzavírajícího členuKótování a tolerování roztečí děrDíry na roztečné přímceDíry rozmístěné v ploše
STÁHNOUT ČÍST
Výsledky vyhledávání - "tolerance rozměrů"
Obrábění materiálů, Svařování na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %.
Obrábění materiálů, Svařování | Kupte Knihy na Martinus.cz
Tolerování délkových a úhlových rozměrů Tolerování je předepisování rozměru v určitých mezích. Klade zvýšené nároky na výrobu, a proto je účelné tolerovat pouze rozměry funkční. Neopodstatněně vysoké požadavky na přesnost součástí znamenají i výrazné zvýšení nákladů na jejich výrobu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY