Ten, kdo tě miloval eBook

Fatimma.cz Ten, kdo tě miloval Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ten, kdo tě miloval! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ten, kdo tě miloval a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Ten, kdo tě miloval.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,32 MB

ISBN: 9788024255194

POPIS
Vanda Kalinová žila spokojený život na lázeňském maloměstě. Ale pak zasáhl krutý osud a ona se po ztrátě manžela, elitního vyšetřovatele, musí postavit celému světu a udržet rodinu pohromadě. Snad i předvánoční shon by mohl paradoxně pomoci… Jenže pak v manželových věcech narazí na dokumenty, které ukazují, že Josef k ní nebyl ani zdaleka upřímný… Vanda se tak po boku svých dětí a tchyně vydává po stopách temných tajemství, které vedou nejen k nejmocnějšímu muži kraje, ale i do její vlastní minulosti. Odpovědi, které získá, však mohou ohrozit vše, co miluje…První kriminální román populární Marie Poledňákové je plný nejen napětí a sympatických postav, ale i humoru a ironie, na které jsme v autorčiných dílech zvyklí.
STÁHNOUT ČÍST
Ten, kdo tě miloval 2018 DVD film cz dabing | DVD-PREMIERY.CZ
Ten, kdo tě miloval. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
Ten, kdo tě miloval / Ten, kto ťa miloval | Informuji.cz
Ten, kdo tě miloval. 462 likes. PR: Turner PR, www.turner.cz, Johana Turner, [email protected]
SOUVISEJÍCÍ KNIHY