Minulé životy, vzorce duše II eBook

Fatimma.cz Minulé životy, vzorce duše II Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Minulé životy, vzorce duše II! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Minulé životy, vzorce duše II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Minulé životy, vzorce duše II.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,57 MB

ISBN: 9788088031024

POPIS
V této knize se každý čtenář může dozvědět další informace o sobě, o svých předcích, ale také o svém minulém životě. Tato kniha je věnována Saturnu. Saturn je planeta, která po lidech chce, aby dodržovali systém, pořádek a řád. Při čtení této knihy nemusíte mít znalosti z astrologie, ale můžete. Dozvíte se, jakým způsobem se bude na vašem životě promítat poselství vašich předků. Každý z vás v sobě má vzorce duše, programy, které do vás vložili vaší předkové. Díky této knize si zjistíte, jaké jsou vaše slabé stránky. Proč jste v některých životních oblastech omezení a dozvíte se, co s tím. Umět vzít život do svých rukou se vyplatí.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn ...
Minulé životy vzorce duše II.díl je kniha která navazuje na první díl. V rámci programu „ Skrze sebe, poznám sebe." V této knize se každý čtenář může dozvědět další informace o sobě, o svých předcích, ale také o svém minulém životě.
Minulé životy, vzorce duše - ibohac.cz
Minulé životy, vzorce duše II.. Saturn - poselství našich předků - Martina Blažena Boháčová, Tomáš Boháč - Astrolife.cz .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY