Finanční matematika eBook

Fatimma.cz Finanční matematika Image

INFORMACE

Finanční matematika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Carmen Simerská. Přečtěte si s námi knihu Finanční matematika na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Finanční matematika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,87 MB

ISBN: 9788070809150

POPIS
Předkládaný studijní text má za cíl seznámit studenty s běžně používanými pojmy z finančního světa jako jsou časová hodnota peněz, akcie, dluhopis, inflace, spoření, úvěr, RPSN atd. Studium základů finanční matematiky by také mělo umožnit jejich lepší orientaci při osobním finančním rozhodování. Je to vhodný studijní text pro studenty neekonomických vysokých škol, kteří úspěšně absolvovali základní semestrální kurz vysokoškolské matematiky. Skripta jsou určena především pro studenty předmětu Finanční matematika na VŠCHT Praha. Skripta vznikla na základě stejně nazvané přednášky, která probíhá na této škole od roku 2006. Skripta obsahují mnoho řešených příkladů pro pochopení finančních vztahů. Text je doplněn řadou vysvětlujících poznámek a obrázků. V poznámkách jsou navíc uvedeny základní informace o aktuálním stavu finančních produktů v České republice. Na konci studijního textu je uvedena literatura a rejstřík.
STÁHNOUT ČÍST
Finanční matematika v Excelu | BI Portál
Finanční matematika. finanční matematika nejen ... Stránky jsou věnovány finanční matematice. Najdete zde kalkulátory úročení a spoření. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
2.2 Finanční matematika | Matematicko-fyzikální fakulta
finanční matematika, finanční gramotnost, procentní počet, úrok Příspěvek může být vzhledem k datu publikace zastaralý. V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „ nahlásit příspěvek ".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY