Ptáci eBook

Fatimma.cz Ptáci Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ptáci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Ptáci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,25 MB

ISBN: 9788024258621

POPIS
Titul přináší zajímavosti a podrobné informace z rozmanitého světa ptáků a shrnuje výběr druhů z celé Evropy. Publikace obsahuje výstižné vyobrazení více než 150 druhů a profily jednotlivých ptáků zahrnují výrazné detaily potřebné k určení druhy, výskyt v přirozeném prostředí a rozšíření. Edice ojedinělým způsobem kombinuje praktičnost příručního formátu a obsažnost reprezentativně zvoleného výběru.
STÁHNOUT ČÍST
Tippi Hedren | ČSFD.cz
ptáci přelétaví - mimo hnízdění 100-500 km od hnízda, přelety nejsou nijak směrovány ptáci stěhovaví - dvakrát ročně přesné směrované přelety komunikace : optické signály (výrazové postoje a pohyby), akustické signály (varování, svolávání, krmení)
Ptáci - RAPPA
Ptáci se vyvinuli ze skupiny Dinosauria - dinosauři.Z praktických a historických důvodů jsou však v BioLibu uvedeni jako taxonomická kategorie třída a zařazeni přímo mezi čtyřnožce (aby byla zachována hierarchická posloupnost taxonomických kategorií).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY