Popel všechny zarovná eBook

Fatimma.cz Popel všechny zarovná Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Popel všechny zarovná! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Popel všechny zarovná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Popel všechny zarovná.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,99 MB

ISBN: 9788075290427

POPIS
Vražda staré ženy, která byla brutálně rozsekána mačetou, a smrt mafiána, od které vedou stopy k tajným službám. Nový detektivní román Dominika Dána pojednává o dvou zločinech, kniha je plná pochybných kreatur, mafiánů a tajných agentů. Autorovy dvacetileté zkušenosti jí dodávají na věrohodnosti. Najdete v ní skutečnosti, při nichž zamrazí a jež by raději měly být fikcí. A naopak literární fikce působí díky znalosti policejní práce autenticky. Vše vypadá tak věrohodně, že už je pouze na čtenáři, co budete pokládat za realitu a co za fikci.
STÁHNOUT ČÍST
Popel všechny zarovná - Dominik Dán - Megaknihy.cz
Audiokniha Dominika Dána - Popol všetkých zarovná. Príbeh, ktorý sa kľudne mohol odohrať v Našom Meste aj v skutočnosti. http://www.publixing.com/dominik-dan...
HOLKAMODROOKATA: Popel všechny zarovná
Všechny informace o produktu Kniha Popel všechny zarovná, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Popel všechny zarovná.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY